Kilka słów o naszej firmie: o studiu

Witamy na stronie Studia Fabryka. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nasze usługi:

  • projektowanie stron internetowych
  • tworzenie sklepów internetowych
  • systemy zarządzania treścią
  • portale
  • tworzenie  logotypów
  • kreacja grafiki na potrzeby poligrafii (foldery, ulotki, reklamy prasowe)

Specjaliści od dobrych stron

Studio Fabryka to grupa pracowników stacjonarnych i tzw. freelancerów - specjalistów działających zdalnie. Takie rozwiązanie pozwala oferować nam profesjonalne strony internetowe, wykreowane przez najlepszych fachowców, po konkurencyjnych cenach.

Pierwszą stronę internetową zrealizowaliśmy w 2000 roku

Od tego czasu wykonaliśmy już ponad 300 różnych projektów - mamy więc ogromne doświadczenie. Z wieloma naszym Klientami współpracujemy latami wykonując nawet po kilka różnych realizacji dla tej samej firmy.

Do każdego projektu podchodzimy z założeniem, że powstaje on także dla nas

Nie ma dla nas skuteczniejszej reklamy - niż możliwość przedstawienia Klientowi dobrze zrealizowanych projektów. To właśnie nasze realizacje przysparzają nam najwięcej nowych Klientów.

Zdalna współpraca

Siedziba firmy znajduje się w Kościanie (na trasie nr 5 do Wrocławia, 50 km od Poznania ). Jeśli obawiają się Państwo, że odległość może być tu przeszkodą we współpracy - zapewniamy, że tak nie jest. Strony internetowe realizujemy praktycznie na całym świecie. Pracujemy dla Klientów z Kanady, USA, Szwecji, Tajwanu, Niemiec.

Z większością Klientów dla których pracujemy - nie mieliśmy okazji się spotkać. Każdy, nawet bardzo skomplikowany projekt strony www - może powstać przy komunikacji telefonicznej,  skype, e-mail. Koszty bierzemy na siebie - to my dzwonimy do Państwa.

zapraszam do współpracy
Maciej Bartkowiak
właściciel

strony www Studio Fabryka Strony internetowe powinny być SKUTECZNE. Tworzone przez nas serwisy są zorientowane na użytkowników, a realizacje są jednocześnie atrakcyjne wizualnie jak i przyjazne w obsłudze.

strony www

Strony internetowe powinny być SKUTECZNE. Tworzone przez nas serwisy są zorientowane na użytkowników, a realizacje są jednocześnie atrakcyjne wizualnie jak i przyjazne w obsłudze.

sklepy internetowe Studio Fabryka Sprzedaż internetowa rządzi się określonymi prawami - znamy je doskonale dlatego potrafimy zaprojektować skuteczny sklep internetowy - prosty w zarządzaniu i przyjazny dla Klientów.

sklepy internetowe

Sprzedaż internetowa rządzi się określonymi prawami - znamy je doskonale dlatego potrafimy zaprojektować skuteczny sklep internetowy - prosty w zarządzaniu i przyjazny dla Klientów.

Mobilne strony internetowe Studio Fabryka Wykonujemy strony internetowe przystosowane do wyświetlaniach na telefonach komórkowych. Uruchamiając mobilną wersję swojej strony zwiększają Państwo przewagę konkurencyjną.

Mobilne strony internetowe

Wykonujemy strony internetowe przystosowane do wyświetlaniach na telefonach komórkowych. Uruchamiając mobilną wersję swojej strony zwiększają Państwo przewagę konkurencyjną.

portale internetowe Studio Fabryka Portale internetowe to szczególny rodzaj stron internetowych, których tworzenie wymaga specyficznej wiedzy i doświadczenia. Zrealizowaliśmy i prowadzimy wiele projektów tego typu.

portale internetowe

Portale internetowe to szczególny rodzaj stron internetowych, których tworzenie wymaga specyficznej wiedzy i doświadczenia. Zrealizowaliśmy i prowadzimy wiele projektów tego typu.

systemy CMS Studio Fabryka Za pomocą systemu CMS mogą Państwo samodzielnie aktualizować własną stronę www. Opracowaliśmy własny, autorski system, którego cechują wyjątkowa prostota obsługi i zaskakujące możliwości.

systemy CMS

Za pomocą systemu CMS mogą Państwo samodzielnie aktualizować własną stronę www. Opracowaliśmy własny, autorski system, którego cechują wyjątkowa prostota obsługi i zaskakujące możliwości.

usługi hostingowe Studio Fabryka Podstawową cechą dobrego hostingu jest gwarancja nieprzerwanej pracy Państwa strony i poczty, oraz bezpieczeństwo danych i przyjazna obsługa administracyjna. Zapewniamy to wszystko.

usługi hostingowe

Podstawową cechą dobrego hostingu jest gwarancja nieprzerwanej pracy Państwa strony i poczty, oraz bezpieczeństwo danych i przyjazna obsługa administracyjna. Zapewniamy to wszystko.

Studio Fabryka ul. Szkolna 5, 64-000 Kościan tel. (65) 614 14 81 info@studiofabryka.pl