Mobilne strony internetowe

Dostęp do Internetu za pośrednictwem sieci GSM, coraz większe wyświetlacze przystosowanych do pracy w sieci telefonów oraz malejące koszta zachęcają do przeglądania stron przy użyciu komórki.

Rynek urządzeń mobilnych (a zwłaszcza telefonów komórkowych, z których np. w Polsce korzysta dziś większość ludzi) to blisko 1/3 ludzi na całym świecie (liczba ta stale rośnie), a zmieniające się technologie pozwalają na coraz to nowsze i lepsze rozwiązania, dzięki którym mobilny internet staje się bardziej dostępny i powszechny.

Użytkownicy znajdując się w pociągu, samochodzie, na spacerze, w przerwie na kawę lub w poczekalni, będą szukać informacji o Państwa firmie  właśnie za pomocą telefonu.

Dlaczego Państwa strona powinna mieć swój mobilny odpowiednik ?

Różnice między oprogramowaniem telefonów i komputerów są dość znaczące. Sprawiają one, że strona może być zupełnie niedostępna dla użytkowników smartfonów z określonym oprogramowaniem - np. iPhone nie obsługuje stron z Flash.

Dotykowe ekrany telefonów wymagają też innego podejścia do projektowania interfejsów nawigacyjnych, które powinny umożliwić łatwe poruszanie się po stronie.

Mobline strony są też pozbawione zbednych grafik by przyspieszyć ich ładowanie i ograniczyć koszty transferu.

Zapraszamy so zapoznania się z naszymi realizacjami stron mobilnych.

strony www Studio Fabryka Strony internetowe powinny SKUTECZNIE pozyskiwać klientów dla Pańśtwa firmy, dlatego priorytetami są  dla nas użytczność, intuicyjność obługi oraz atrakcyjność wizualna.

strony www

Strony internetowe powinny SKUTECZNIE pozyskiwać klientów dla Pańśtwa firmy, dlatego priorytetami są dla nas użytczność, intuicyjność obługi oraz atrakcyjność wizualna.

sklepy internetowe Studio Fabryka Sprzedaż internetowa rządzi się określonymi prawami - znamy je doskonale dlatego potrafimy zaprojektować skuteczny sklep internetowy - prosty w zarządzaniu i przyjazny dla Klientów.

sklepy internetowe

Sprzedaż internetowa rządzi się określonymi prawami - znamy je doskonale dlatego potrafimy zaprojektować skuteczny sklep internetowy - prosty w zarządzaniu i przyjazny dla Klientów.

Mobilne strony internetowe Studio Fabryka Strony przystosowane do przeglądania na telefonach komórkowych to aktualnie niezbędny standard. Pierwszą mobilną wersję  strony internetowej, uruchomiliśmy już w 2013 roku.

Mobilne strony internetowe

Strony przystosowane do przeglądania na telefonach komórkowych to aktualnie niezbędny standard. Pierwszą mobilną wersję strony internetowej, uruchomiliśmy już w 2013 roku.

portale internetowe Studio Fabryka Portale internetowe to szczególny rodzaj stron internetowych, których tworzenie wymaga specyficznej wiedzy i doświadczenia. Zrealizowaliśmy i prowadzimy wiele projektów tego typu.

portale internetowe

Portale internetowe to szczególny rodzaj stron internetowych, których tworzenie wymaga specyficznej wiedzy i doświadczenia. Zrealizowaliśmy i prowadzimy wiele projektów tego typu.

systemy CMS Studio Fabryka Za pomocą systemu CMS mogą Państwo samodzielnie aktualizować własną stronę www. Opracowaliśmy własny, autorski system, którego cechują wyjątkowa prostota obsługi i zaskakujące możliwości.

systemy CMS

Za pomocą systemu CMS mogą Państwo samodzielnie aktualizować własną stronę www. Opracowaliśmy własny, autorski system, którego cechują wyjątkowa prostota obsługi i zaskakujące możliwości.

usługi hostingowe Studio Fabryka Podstawową cechą dobrego hostingu jest gwarancja nieprzerwanej pracy Państwa strony i poczty, oraz bezpieczeństwo danych i przyjazna obsługa administracyjna. Zapewniamy to wszystko.

usługi hostingowe

Podstawową cechą dobrego hostingu jest gwarancja nieprzerwanej pracy Państwa strony i poczty, oraz bezpieczeństwo danych i przyjazna obsługa administracyjna. Zapewniamy to wszystko.

Studio Fabryka ul. Szkolna 5, 64-000 Kościan tel. (65) 614 14 81 info@studiofabryka.pl