Jak Cię widzą, tak Cię piszą

 

Wyobraź sobie taką sytuację – masz urlop i chcesz wyjechać w ciekawe, klimatyczne miejsce. Być może już słyszałeś o kilku pensjonatach, czy hotelach, ale sam dopiero zaczynasz poszukiwania. Okazuje się, że znalazłeś – dogodna  lokalizacja, cena atrakcyjna, WiFi, parking, a nawet basen. Niestety cały entuzjazm na nic – im dłużej jesteś na stronie internetowej, tym bardziej nabierasz wątpliwości.  Oprawa graficzna strony nie jest atrakcyjna. Teksty przygotowane są nieprofesjonalnie i napotykasz w nich błędy ortograficzne, dwie z pięciu zakładek w ogóle nie działają.  Do tego zdjęcia są słabej jakości i ewidentnie zdradzają, że wykonał je amator.

Zaczynasz zadawać sobie pytanie: czy jeśli ktoś prowadząc firmę nie przykłada wagi do odpowiedniego poziomu swojej strony - przykłada wagę do pozostałych aspektów prowadzenia działalności – w tym do właściwej obsługi klientów?

Co robisz? Zapewne to, co 90% osób – rezygnujesz pomimo tego, że pracownicy hotelu w rozmowie telefonicznej okazali się przesympatycznymi ludźmi i w umiejętny sposób próbowali Cię przekonać.

Nic z tego – odpycha Cię pierwsze wrażenie

Około 15 lat temu ówczesna młodzież zaczęła kupować tzw. discmany – urządzenia do których wkładali płyty CD. Już po 5 latach, około 10 lat temu pojawiły się odtwarzacze MP3. Od około 3 lat Polacy zaczęli słuchać muzyki przez słuchawki smartfona, a dziś jest to trend masowy.

Znak czasów? Nie zostawaj w tyle – podobnie jest z siecią. Każda strona www wymaga aktualizacji po to, aby nie zostać w tyle. Tak jak żaden biznes nie jest stały, żadne auto nie jest wieczne, a nasz podobno doskonały 8 lat temu telewizor dziś jest co najwyżej średniakiem, tak samo zmieniają się witryny internetowe.

Pamiętaj, że stara strona www nie jest dobrą wizytówką dla Ciebie i Twojej firmy, a tylko Ci co idą z duchem czasu wygrywają. Zmieniają się trendy i przyzwyczajenia – powoli standardem stają się strony mobilne, normą są już strony intuicyjne, przejrzyste i lekkie.

Pamiętasz jak wygląda Twoja strona www? Zerknij jeszcze raz i zastanów się czy jesteś z niej dumny.

strony www Studio Fabryka Strony internetowe powinny być SKUTECZNE. Tworzone przez nas serwisy są zorientowane na użytkowników, a realizacje są jednocześnie atrakcyjne wizualnie jak i przyjazne w obsłudze.

strony www

Strony internetowe powinny być SKUTECZNE. Tworzone przez nas serwisy są zorientowane na użytkowników, a realizacje są jednocześnie atrakcyjne wizualnie jak i przyjazne w obsłudze.

sklepy internetowe Studio Fabryka Sprzedaż internetowa rządzi się określonymi prawami - znamy je doskonale dlatego potrafimy zaprojektować skuteczny sklep internetowy - prosty w zarządzaniu i przyjazny dla Klientów.

sklepy internetowe

Sprzedaż internetowa rządzi się określonymi prawami - znamy je doskonale dlatego potrafimy zaprojektować skuteczny sklep internetowy - prosty w zarządzaniu i przyjazny dla Klientów.

Mobilne strony internetowe Studio Fabryka Wykonujemy strony internetowe przystosowane do wyświetlaniach na telefonach komórkowych. Uruchamiając mobilną wersję swojej strony zwiększają Państwo przewagę konkurencyjną.

Mobilne strony internetowe

Wykonujemy strony internetowe przystosowane do wyświetlaniach na telefonach komórkowych. Uruchamiając mobilną wersję swojej strony zwiększają Państwo przewagę konkurencyjną.

portale internetowe Studio Fabryka Portale internetowe to szczególny rodzaj stron internetowych, których tworzenie wymaga specyficznej wiedzy i doświadczenia. Zrealizowaliśmy i prowadzimy wiele projektów tego typu.

portale internetowe

Portale internetowe to szczególny rodzaj stron internetowych, których tworzenie wymaga specyficznej wiedzy i doświadczenia. Zrealizowaliśmy i prowadzimy wiele projektów tego typu.

systemy CMS Studio Fabryka Za pomocą systemu CMS mogą Państwo samodzielnie aktualizować własną stronę www. Opracowaliśmy własny, autorski system, którego cechują wyjątkowa prostota obsługi i zaskakujące możliwości.

systemy CMS

Za pomocą systemu CMS mogą Państwo samodzielnie aktualizować własną stronę www. Opracowaliśmy własny, autorski system, którego cechują wyjątkowa prostota obsługi i zaskakujące możliwości.

usługi hostingowe Studio Fabryka Podstawową cechą dobrego hostingu jest gwarancja nieprzerwanej pracy Państwa strony i poczty, oraz bezpieczeństwo danych i przyjazna obsługa administracyjna. Zapewniamy to wszystko.

usługi hostingowe

Podstawową cechą dobrego hostingu jest gwarancja nieprzerwanej pracy Państwa strony i poczty, oraz bezpieczeństwo danych i przyjazna obsługa administracyjna. Zapewniamy to wszystko.

Studio Fabryka ul. Szkolna 5, 64-000 Kościan tel. (65) 614 14 81 info@studiofabryka.pl